Vítejte na stránkách Sportovního klubu Podještědští Pardálové. Občanského sdružení sportovně založených přátel z Jablonného v Podještědí i dalekého okolí.

Kde jsou kurty
Nabídka služeb
Ceník služeb
Provozní řád
Sponzoři
Kontakty
A K C E
Chatbox


Vašo Patejdl míří do Jablonného !

Legenda a zakladatel skupiny Elán, úspěšný hudební producent, textař a hudebník vystoupí se svým koncertem Hity od Elánu po Fontánu ve Společenském centru v Jablonném v P. , a to v pátek 6.4.2018 Po koncertu bude následovat československá afterpárty!!

Ve víc jak hodinové show s názvem od Elánu po Fontánu zahraje Vašo Patejdl za doprovodu kláves a kytary hity jako: Ak nie si moja, Voňavky dievčat, Nepriznaná, či velké hity skupiny Elán jako například: Voda čo ma drží nad vodou, Si kočka, až po hitovky z filmu Fontána pre Zuzanu.

Zpěvák, skladatel, hudební producent Václav "Vašo" Patejdl se narodil 10. října 1954. Spolu s textařem Lubošem Zemanem tvořil stálou autorskou dvojici. Je vítězem Bratislavské lyry z roku 1987. V roce 1996 se vrátil do Elánu, kde působí dodnes jako hráč na klávesový nástroj. Vašo Patejdl se autorsky, hudebně i pěvecky podílel na tvorbě slovenských i zahraničních interpretů . Jako skladatel filmové hudby se proslavil písněmi pro film FONTÁNA PRE ZUZANU .

Rezervace vstupenek již probíhá přes IC Jablonné či emailem. Prodej bude zahájen 26.2.2018 Kapacita sálu je omezená!

Pokud máte chuť na trochu z československé klasiky, rezervujte prosím co nejdříve.

Vašo Patejdl