logo_l.jpg (5295 bytes)

    Vítejte na stránkách Sportovního klubu Podještědští Pardálové. Občanského sdružení sportovně založených přátel z Jablonného v Podještědí i dalekého okolí.

logo1_r.jpg (7776 bytes)
Kde jsou kurty
Nabídka služeb
Ceník služeb
Provozní řád
Sponzoři
Kontakty
A K C E
A K C E


PAINTBALL

     Chcete si zkusit zahrát skutečně adrenalinovou hru v úžasném prostředí? Podívejte se do nabídky služeb. Nabízíme pronájem zbraní (10 poloautomatických pušek, 8 pistolí), zajištění jakéhokoli množství střeliva, úžasné herní prostředí a občerstvení.        Hrací plocha se rozkládá na cca 4 hektarech a nachází se na ní zřícenina statku s nesčetnými úkryty v pískovcových ruinách. Stejně tak vám perfektní krytí poskytnou stojící i padlé stromy, keře, vysoká tráva i další přírodní překážky.

Kontakt:

Zdeněk Pejřimovský

602 136 454

 

 

Přijďte si zahrát TENIS
Tenisové centrum v Jablonném v Podještědí nabízí zájemcům (jednotlivcům i firmám) možnost příjemného aktivního odpočinku a využití doplňkových služeb v klidné části města v těsné blízkosti centra.


Tenisová škola
Odborně vedené tréninky dětí i dospělých zajišťuje Ing. Petr Štrégl (605 881 175, p.stregl@gmail.com). Nebojte se ho kontaktovat a vyzkoušet si trénink.


Pronájem tenisových dvorců
K dispozici jsou vám tři tenisové kurty, které je možno přelajnovat i na nohejbal, pokud by byl zájem. A dále jeden nový beachvolejbalový kurt, který se nám opravdu povedl.


Nabídka služeb spojených s pronájmem kurtů

šatny, včetně sprch
parkování v areálu
firemní turnaje
společenské akce a oslavy
účast na námi pořádaných sportovních akcích
pronájem reklamních ploch

Pronájem hřiště malá kopaná

Provozní doba:
1. dubna - 30. záři od 8:00 do 22:00 (večer možnost osvětlení)
1. října - 30. března od 9:00 do 16:00 a další využití pouze s osvětlením

Občerstvení Pardál Tenis centrum

Náš sportovní areál vám kromě náročného sportu nabízí i možnost vychutnat si, v klidu, kvalitní sportovní výkony ostatních, například se sklenkou v ruce a sluncem v duši…

točené a lahvové pivo
nealkoholické nápoje
na objednávku: grilované maso, klobásy, kuřata a jiná zvířata