Vítejte na stránkách Sportovního klubu Podještědští Pardálové. Občanského sdružení sportovně založených přátel z Jablonného v Podještědí i dalekého okolí.

Kde jsou kurty
Nabídka služeb
Ceník služeb
Provozní řád
Sponzoři
Kontakty
A K C E
Chatbox


Pilsen Queen Tribute Band

Máme tu pro vás avizovanou hudební parádičku v podání skupiny Pilsen Queen Tribute Band, kterou tvoří ověření muzikanti mající za sebou stovky vystoupení v kapelách různého žánru. Aby vzdali hold této kapele, začali spolu v létě roku 2007 hudebně spolupracovat Pavel Vlach, Filip Nováček, Michal Rajtmajer, Roman Škala, Martin Petrášek a Radek Vaník a výsledkem jejich spolupráce je projekt s názvem Pilsen Queen Tribute Band působící v Čechách, ale i v zahraničí.

Hudební projev tohoto seskupení lze charakterizovat jako precizní hudební reprodukci studiových verzí skladeb skupiny Queen včetně tolik charakteristických vokálů (zpívají 4 členové skupiny).

Repertoár skupiny je tvořen množstvím skladeb, které tvoří průřez téměř celou tvorbou skupiny Queen. Počínaje albem Sheer Heart Attack až po Innuendo má skupina v repertoáru minimálně jednu skladbu z každého řadového alba Queen.

Těžištěm vystoupení jsou však oblíbené Hity z alb The Works, A Kind Of Magic a The Game.

Máte chuť na pecky jako We will rock you, I want to break free, Don´t stop me now, Bohemian rhapsody, Radio Gaga, Show must go one, We are are the champions .....a řadu dalších nezapomentulných hitů..

....tak doražte 16. října ve 20:00 do Společenského centra na jedinečnou vzpomínkovou párty.

Vstupenky v hodnotě 250 Kč lze zakoupit od 10. 3. v IC Jablonné nebo objednávejte přes náš e mail.

Pilsen Queen Tribute Band