Vítejte na stránkách Sportovního klubu Podještědští Pardálové. Občanského sdružení sportovně založených přátel z Jablonného v Podještědí i dalekého okolí.

Kde jsou kurty
Nabídka služeb
Ceník služeb
Provozní řád
Sponzoři
Kontakty
A K C E
Chatbox


Putování za pohádkou

Stezka kolem zámku Lemberk od kapličky se 27.5.2018 promění v cestu plnou pohádek. Ve spolupráci ZŠ, SRPŠ a OS Pardálové je připraveno na neděli od 14:00 do 17:00 hodin putování plné všetečných úkolů s postavami z pohádek.

Stezka kolem zámku Lemberk od kapličky se 27.5.2018 promění v cestu plnou pohádek. Ve spolupráci ZŠ, SRPŠ a OS Pardálové je připraveno na neděli od 14:00 do 17:00 hodin putování plné všetečných úkolů s postavami z pohádek. V cíli pochodu čeká na účastníky zasloužené občerstvení, soutěží DJ Spišského párku a pro děti jsme připravili také několik atrakcí

  • Skákací hrady - Hasiči a velká skluzavka Titanic

  • Bojové vozidlo na vlastní kůži

Letos se nám podařilo zajistit, především pro kluky...Kdo z nás si nehrál v životě na vojáky?... a tatínky, kteří sloužili v lidově-demokratické armádě, pravý vojenský nadčasový speciál, známý pod označením BVP 1 - bojové vozidlo pěchoty, který na svou dobu v mnoha parametrech převyšoval tehdejší vozidla NATO!!

Přijďte si užít příjemné rodinné odpoledne

Putování 2018