logo_l.jpg (5295 bytes)

    Vítejte na stránkách Sportovního klubu Podještědští Pardálové. Občanského sdružení sportovně založených přátel z Jablonného v Podještědí i dalekého okolí.

logo1_r.jpg (7776 bytes)
Kde jsou kurty
Nabídka služeb
Ceník služeb
Provozní řád
Sponzoři
Kontakty
A K C E
A K C E

www.pardal.cz

 

      Pardálové, to nejsou jen sportovci, ale spíše taková sociální skupina, něco jako vzniká na Facebooku, či Twiteru, jen s tím obrovským rozdílem, že toto jsou živý a zábavní lidé :-). Pořádáme sportovní turnaje, společné oslavy, podnikáme expedice do přírody, společné rodinné výlety, organizujeme plesy a zábavy pro širší masy. Sami se také stále rozšiřujeme, nejen počtem členů :-).

 

Rok 2007

Klub Podještědští Pardálové vznikl v roce 1999 jako florbalový oddíl, se kterým jsme objížděli turnaje 4. a 5. ligy po celých severních Čechách. Většina členů pochází z Jablonného v Podještědí, další z České Lípy, Nového Boru, Děčína, Varnsdorfu a … Za tu dobu prošlo klubem něco kolem třiceti hráčů. Výsledky u nás nikdy nebyly na prvním místě, vždy šlo o to si hru užít a udělat si žízeň. To se nám dařilo i když jsme prohráli. Ovšem když jsme vyhráli, konali se pořádné oslavy. V tom jsme taky hodně dobrý, možná ještě lepší než ve florbalu :-) Aktivní soutěžní kariéru jsme ukončili v roce 2005. Věkový průměr našich hráčů se přehoupl přes třicítku a už to proti těm mladým moc bolelo. Trénovat jsme však nepřestali, pokud by si někdo měl chuť s námi zahrát, tak si můžeme domluvit nějaký vzájemný zápas. Ovšem až od října. Teď hrajeme tenis. A protože máme tenis rádi a kurty by letos v Jablonném asi nefungovaly, rozhodli jsme se a od Tatranu si je pronajali.  Nevím co dalšího obecného bych napsal, Pardálové toho spolu zažili tolik, že se to prostě popsat nedá, hlavně nevím jak popsat tu parádní atmosféru, kterou si vždy dovedeme vytvořit a která doprovází každou z našich akcí. Od cesty na EURO 2004 v Portugalsku, přes mistrovství světa ve Vídni, návštěvy vinného sklípku u našich kamarádů Majky a  Dominička, oslavy narozenin, svátků, narození dětí, svatby až po pánské jízdy (s dětmi) na Slovensko. Zvlášť Portugalsko bylo zvoleno, jako náš nejlepší výlet. Myslím, že i tam na nás nezapomenou :-)

 
 

 

Pardál obláčkový :-)