Vítejte na stránkách Sportovního klubu Podještědští Pardálové. Občanského sdružení sportovně založených přátel z Jablonného v Podještědí i dalekého okolí.

Kde jsou kurty
Nabídka služeb
Ceník služeb
Provozní řád
Sponzoři
Kontakty
A K C E
Chatbox


Miloš Knor - než začnu

Dobrý večer,
rád bych vás všechny jménem OS Pardálové a současného vedení města pozval na další zajímavou akci, kterou jsme pro vás přichystali na předadventní čas.

Stand-up comedy Na stojáka snad není třeba dlouze představovat. K nám se pořad „Na stojáka“ dostal v roce 2006 díky kabelové stanici HBO a dává prostor současným stand-up komikům, aby zde vystoupili a pobavili diváky.

Na stojáka

My jsem se rozhodli pozvat jednoho z tahounů oblíbeného pořadu Miloše Knora a věříme , že nám podaří zpříjemnit vám sychravý podzimní večer.

Stand up comedy-to je sólový výstup baviče...nejkrutější test komika ! To je výzva bavit jen za pomoci mikrofonu, vlastních příběhů, a to v přímé komunikaci s publikem .....a to platí též pro celovečerní představení jednoho Knora / OneKnorShow.

Smíchuplných 90 min, vám pořádně roztřepe bránice. Miloš Knor s vámi probere aktuální ožehavá témata a nebude se bát píchnout do vosího hnízda a pořádně se popíchat.

VAROVÁNÍ: na místě může zaznít humor !!!

Miloš Knor

Čas do zahájení distribuce vstupenek se krátí - od 10.10. možno rezervovat a koupit v IC Jablonné nebo zašlete e mail.

Miloš Knor