logo_l.jpg (5295 bytes)

    Vítejte na stránkách Sportovního klubu Podještědští Pardálové. Občanského sdružení sportovně založených přátel z Jablonného v Podještědí i dalekého okolí.

logo1_r.jpg (7776 bytes)
Kde jsou kurty
Nabídka služeb
Ceník služeb
Provozní řád
Sponzoři
Kontakty
A K C E
A K C E

 

Klíče si můžete půjčit na již na čtyřech různých místech. V pracovní dny od 9:00 – do 17:00 hodin budou klíče k dispozici v sportovní prodejně PAKLI SPORT (mapka), na ulici Zdislavy z Lemberka, naproti Kinu. Zde, pokud nemáte dopředu zajištěnou rezervaci, vám zjistí, zda a případně který kurt je volný. Dalším místem půjčování klíčů je restaurace Na nádraží a restaurace U Koláče, na České Vsi. Zde vám ovšem nezaručí, že kurt bude volný (nemají přístup k našemu webu a kurt může být obsazen hráči, kteří vlastní permanentku a tudíž vlastní klíče). Posledním místem pro půjčení klíčů je dům č.p. 386, ulice Švermova, Jablonné v P., kousek pod vlakovým nádražím, po telefonické domluvě, číslo 777 894 648. Sem do označené schránky, za prvními dveřmi, vhazujte klíče, pokud jste je nestihli vrátit během provozní doby provozovny, v které jste si je půjčili.

    Klíče se budou půjčovat proti dokladu totožnosti a cena za pronájem se bude platit předem. V případě reklamace, volejte na číslo 724 891 360 (Radek Mádlo).