Vítejte na stránkách Sportovního klubu Podještědští Pardálové. Občanského sdružení sportovně založených přátel z Jablonného v Podještědí i dalekého okolí.

Kde jsou kurty
Nabídka služeb
Ceník služeb
Provozní řád
Sponzoři
Kontakty
A K C E
Chatbox


Kinematograf bratří Čadíků 2018

Vlastně už nově vytvořená tradice spojená s naším městem.

Jsem rád, že se nám i letos podařilo zrealizovat tento bohulibý projekt, který je opět spjat se sponzorstvím různých nadací.

Vstupné na projekce je samozřejmě dobrovolné a vybraný obnos bude věnován na dobročinné účely. Mezi dosud obdarované nadace patří Pomozte dětem, Kapka naděje, Archa Chantal, Masarykův onkologický ústav v Brně, Dar Života a Konto Bariéry.

V loňské roce jsme věnovali touto cestou a prostřednictvím Kinematografu v našem městě na konto Bariery krásných 24.000Kč. Nabízené filmy shlédlo přes 700diváků.

Překonáme rok 2017??

Celá akce se koná pod záštitou starosty města, je organizována OS Pardálové a výtěžek bude opět věnován na konkrétní charitativní účely .


Abychom však mohli tuto ušlechtilou myšlenku zrealizovat a současně vytvořit pro spoluobčany města Jablonné v P. chvíle, na které budou rádi vzpomínat, je nutné zajistit financování služeb spojených s provozem Kinematografu.

Na tomto místě bychom rádi poděkovali všem, kteří se rozhodli tuto akci finančně podpořit i těm, kteří se k nám teprve přidají. Celkové náklady na projekce šplhají ke 30.000kc,takže každý sponzorský obnos velmi oceníme.

Díky vybraným financím z Kinematografu můžeme společně pomoci lidem s handicapem, přispět na jinak nedostupné lékařské přístroje, jako monitory dechu, přenosné odsávačky, speciální drahé léky, ale též na extrémně náročné lékařské zákroky zkvalitňující život žadatelů!

Program:
Do programu jsme i letos zařadili vystoupení místních souborů a spolků, které obohatí všechny promítací večery a to vždy od 21.00 následovně:

  • neděle: hudební skupina "Noční můry" / film ANDĚL PÁNĚ II

  • pondělí: pěvecký spolek Václavky a Dračice / film ŠPUNTI NA VODĚ

  • úterý: hudební skupina "Kozačky" / film BEZVA ŽENSKÁ NA KRKU

  • středa: trampolínky / film BAJKEŘI

K létu, letní atmosféře, prostě patří letní kina! Dlouhé letní večery, skvělé české filmy, hezké prostředí, něco dobrého na zub a k pití …to je přece super zážitek.

Věříme, že si opět cestu na koupaliště najdete a vyberete ze zajímavé nabídky filmů, které jsme pro Vás připravili.

Kinematograf 2018