Vítejte na stránkách Sportovního klubu Podještědští Pardálové. Občanského sdružení sportovně založených přátel z Jablonného v Podještědí i dalekého okolí.

Kde jsou kurty
Nabídka služeb
Ceník služeb
Provozní řád
Sponzoři
Kontakty
A K C E
Chatbox


Hanička Písnička na Lemberku

Podle beznadějně vyprodaných sálů, v nichž zpívají Hana Zagorová a Petr Rezek, by se mohlo zdát, že se píše například rok 1979. Hanička Písnička je zkrátka fenomén, který neustále oslovuje všechny generace!! i po čtyřiceti letech......

Jeden z koncertů jsme pro vás připravili na pátek 1.června od 20:00 na státním zámku Lemberk. Čeká na vás téměř dvou a půl hodinový megakoncert, kde zazní největší hity a též duety Hanky a Petra. Celým večer doprovází známá skupina Jiřího Dvořáka Boom!Band.

Hana Zagorová - dáma české populární hudby, je držitelkou devíti Zlatých slavíků nepřetržitě od roku 1977 až o roku 1985. A na dlouhou dobu se stala naší nejpopulárnější zpěvačkou!! Nedělejte Zagorku a přijďte si užít atmosféru open air koncertu, zavzpomínat a poslechnout si hity jako:
„Duhová víla“, „Můj čas“, „Já se vznáším", „Náš dům zní smíchem", „On je někdo, „Asi, asi", „Maluj zase obrázky", „Málokdo ví", „Líto je mi líto“, „Spěchám“, „Biograf láska“, „Nešlap nelámej“, „Je naprosto nezbytné“, „Studánko stříbrná“, „Ta pusa je tvá“, „Jinak to nejde“…a mnoho dalších.

Návštěvníci koncertu Vaša Patejdla dne 6.4. budou mít možnost vyhrát dvě vstupenky na tento koncert v rámci pardálovské losovačky!

Vstupenky budou v prodeji v IC Jablonné či u nás od 26.3.2018

Vašo Patejdl